4elements4life logo

החיטוב המושלם של דיאנה

החיטוב המושלם של דיאנה

החיטוב המושלם של דיאנה, אמא ל-2 ואישה נחושה ביותר !

בחודש אוקטובר 2014 דיאנה פנתה אליי במטרה להתחיל תוכנית חיטוב ועיצוב הגוף. תוך 5 חודשים בלבד וליווי מקצועי שלי היא רזתה כ-11 ק”ג ( התחילה מ-65 ק''ג וירדה ל-54%)  וירדה כ-10% ממסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית תוך שילוב של חיי משפחה ועבודה במשרה מלאה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.

כלים שדיאנה קיבלה על מנת להשיג את מטרתה :

למטרתה של דיאנה הותאמה תוכנית אימונים ביתית, תפריט תזונה לחיטוב בהתאמה אישית ומעקב מקצועי שלי לאורך כל התהליך. כל תקופה היינו קובעות מטרות ונפגשות און ליין על מנת לסכם התקדמות ולתכנן את ההמשך. תפריט החיטוב כלל את המזונות שדיאנה אוהבת ובכמויות הנכונות עבורה כדי להשיג את מטרתה. תנו לי לתאר לכם את הלקוחה, מאיפה מגיעה ומה הוביל אותה אליי. אני בטוחה שהרבה אנשים יוכלו להזדהות עם הסיפור שלה.

שאלות ותשובות עם דיאנה

מה או מי היווה עבורך את המוטיבציה הגדולה ביותר להתחיל את התוכנית? אני המוטיבציה הכי גדולה של עצמי. 

דיאנה אחרי 5 חודשים:

תוכלי לספר לנו קצת על עצמך ומה הוביל אותך ל-4elements4life? שמי דיאנה, בת 38, רווקה + 2. אני נטורופתית במקצועי ויודעת הרבה על תזונה, הרגלי אכילה, התעמלות ובכלל מאוד חשוב לי אורך חיים בריא ונכון. תמיד הייתי רזה ונראיתי טוב עם בגדים, אבל עדיין לא הייתי מסופקת מאיך שנראיתי בבגד ים. אני עושה פילאטיס מעל 6 שנים ואוכלת בריא, אבל משום מה לא הצלחתי להשיג את מה שרציתי מבחינת הגוף ועדיין אחוזי שומן היו יחסית גבוהים. לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לעבור חיטוב. בחצי שנה האחרונה העלתי כמה ק”ג נוספים וזה תיסכל אותי. הבנתי שהגיע הזמן שאחפש משהו אחר, כי מה שאני עושה עד עכשיו לא ממש עובד.  יום אחד ראיתי את תמונתה של אורית תזונאית הספורט בפייסבוק ונדהמתי ממישהי עם גוף חלומותיי. מודה שהייתי סקפטית מאוד כי כולם מבטיחים, ובסופו של הדבר אף אחד לא מספק את הסחורה. ממייל התחלתי קצר לאורית הבנתי שהגעתי למקום הנכון והיא בדיוק מבינה מה אני צריכה ורוצה. זה אולי משפט שירים לכם גבה, אבל להיות רזה זה לא קל – ואורית מספקת מסגרת לנשים בדיוק כמוני, חיטוב ועיצוב הגוף לאלה שנשארו להם 5-10 ק”ג למראה שהן רוצות.

התוצאות שהשגת בתקופה כה קצרה הן מדהימות. הרבה אנשים נאבקים עם המטרות שלהם לשינויים גופניים, מה גרם לך להמשיך ולהתמיד בתוכנית? 

להגיד את האמת, למרות שזה יישמע אולי שחצני אבל בשבילי זה לא קשה בכלל לשמור על תזונה. להיפך, התאמת הכמויות למה שהגוף שלי צריך רק שיפרה לי את מצב הרוח וראו את זה כמובן על גופי. כלומר מבחינה תזונתית לא היו לי שום קשיים שהתמודדתי איתם. בנוסף אני אוהבת את הגישה המקצועית של אורית, אצלה זה לא דיאטה זאת פשוט למידה מחודשת של עקרונות התזונה. חשיבות מנות, חשיבות ערכים תזונתיים ובכלל מודעות למה שאנו צריכים ומה סתם פינוק יתר. אבל מבחינת הספורט אחרי כמה שבועות הייתה לי ירידת מוטיבציה כי חוזרים הביתה אחרי יום עבודה ארוך, אני חד הורית עם 2 בנים ועד שהיום שלי מסתיים הרבה פעמים יוצאת לי הנשמה, ואז אחרי הכל עוד לעשות אימון...אני זוכרת ששכבתי במיטה גמורה והייתי חייבת להתאמן  ולא היה לי פשוט כוח ואז פלא ופלא אורית שמה תמונה של אחת הבנות בדף שלה בפייס והלסת שלי נפלה!! בחורה שהתחילה כמוני, עם אותו רקע משפחתי ועשתה זאת ובגדול. ישר קפצתי מהמיטה לאימון אש! מאז לא היה פעם אחת שלא היה לי חשק להתאמן. אני רואה את התמונה שלה בראש שלי כל הזמן – היא כמו הגביע הקדוש עבורי מאז, וגם אני בדרך לשם. 

כיצד תשווי את האימונים שעשית בתוכנית לעומת מה שעשית בעבר? 

בעבר הייתי מתאמנת עד 4 פעמים בשבוע פילאטיס ופעם בשבוע אימון כוח עם מאמן אישי ומדי פעם אימוני TRX. כיום האימון שלי הוא ביתי שזה לא מצריך ממני לקחת בייביסיטר ובכיף הילדים מתרוצצים מסביבי. בהתחלה הייתי עושה 3 אימונים של חצי שעה והיום אני עושה 4 אימונים של עד חצי שעה ואני מתקתקת את זה כאילו כלום. זה קל, נוח וחוסך כסף על מכונים מיותרים.

איזה עוד אספקטים בחייך את מרגישה שהשתנו מאז שנכנסת לתוכנית של 4elements4life ? 

אני מרגישה מעולה ולא רעבה, נראית מצוין ומבסוטית על בסיס יומי. קשה לי להאמין שעם יחסית מעט מאמץ אני נראית כפי שתמיד רציתי ויודעת כיצד לשמר את זה. לכל אמא , אשת קריירה או הכל ביחד – התוכנית הזו מעולה!

לאן תמשיכי מכאן? 

מכאן אני לא זזה לשום מקום, נשארת עם אורית לתמיד. מצאתי את מה שחיפשתי – מישהי שיכולה לתת לי מה שאני צריכה מתי שאני צריכה בלי לשפוט אותי.

בנימה אישית :
דיאנה התוצאות שהשגת תוך 8 חודשים בלבד הן נדירות. תודה רבה לך שחלקת את המסע שלך עם קוראינו ועוקבינו. כמאמנת שלך אני גאה בך ובהישג שלך. הגישה , המחויבות 

והצבת המטרות שלך היא ייחודית ואין שניה לה ואכן כל העולם לרגלייך. את הדוגמא האולטימטיבית כיצד התוכנית של 4elements4life יכולה לעבוד עבור כל אחד שרציני ורוצה לשנות את גופו וחייו.

 

מאמרים

כל אחת מדהימה יותר מהשנייה
פרויקט פיטנס פוגש באופנה
אני גאה להציג את התוצאה הסופית של פרויקט הצילומים הייחודי בשם ”פיטנס פוגש באופנה”. חברת 4elements4life בניהולה של תזונאית הספורט אורית צייטלין הייתה אחראית על ההכנה הגופנית של הבנות לצילומים וצוותה המדהים של הצלמת מרינה מושקוביץ תיעד את היופי הגופני והפנימי של כל אחת ואחת מהן. אז משאל לימין תכירו אותן :
קראו עוד
נעמה כובשת את חופי ישראל
פרויקט חיטוב הקיץ של נעמה
בחודש פברואר 2015 נעמה פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב ועיצוב הגוף. תוך 4 חודשים וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-10 ק”ג -% 8 ממסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה תוך כדי שילוב עבודה וקריירה שלא הקלו עליה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד
שהכח יהיה איתך
שהכח יהיה איתך-לכל מי שחפץ בשינוי גופני בשנת 2016
לא מעט אנשים בתחילת כל שנה אזרחית מציבים לעצמם מטרות, ביניהן גם הרצון לשנות את גופם ולשפר את בריאותם. יהיו כאלה שיסיימו את שנת 2016 עם כמה שינויים חיצוניים כמו תסרוקת חדשה, קמט אחד פחות או עם גרדרובה הרבה יותר מגוונת. אך כן, הרוב גם בסוף שנה זו ישארו גופנית בדיוק איך שהתחילו ואפילו מעט יותר כבדים, אלא אם כן ישנו את הדבר החשוב ביותר הנדרש על מנת להשיג כל מטרה בחיים וזה את הגישה.
קראו עוד
טלי רבי החליטה שהיא רוצה את זה
החיטוב המדהים של טלי
בחודש אוגוסט 2014 טלי פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב. תוך 4 חודשים בלבד וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-5 ק''ג ( משקל לפני 53 ק''ג אחרי 48 ) ו -7% במסת שומן.היא התחייבה באופן מלא לתוכנית תוך שילוב של חיי משפחה ועבודה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד