4elements4life logo

החיטוב המדהים של טלי

טלי רבי החליטה שהיא רוצה את זה

החיטוב המדהים של טלי,בת 34 + 2 ילדים 

בחודש אוגוסט 2014 טלי פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב. תוך 4 חודשים בלבד וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-5 ק''ג ( משקל לפני 53 ק''ג אחרי 48 ) ו -7% במסת שומן ( לפני 30% אחרי 23%) . היא התחייבה באופן מלא לתוכנית תוך שילוב של חיי משפחה ועבודה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.

כלים שטלי קיבלה על מנת להשיג את מטרתה:

למטרה של טלי הותאמה תוכנית אימוני כוח ביתית ותפריט תזונה לחיטוב. בהתאם לשינוי הגופני נעשו שינויים בתוכניות על מנת למקסם את תוצאותיה. תוכנית התזונה כללה את המזונות שטלי אוהבת ובכמויות הנכונות עבורה על מנת להשיג את מטרתה. תנו לי לתאר לכם את הלקוחה, מאיפה מגיעה ומה הוביל אותה אליי.

שאלות ותשובות עם טלי 

תוכלי לספר לנו קצת על עצמך ומה הוביל אותך ל-4elements4life? 

שמי טלי ואני בת 34 נשואה באושר + 2 ילדים מתוקים בני 5 ו-7. מאז ומתמיד אכלתי הכל ולא היתה לי בעיית משקל, אבל ב- 10 שנים האחרונות נהייתה בעיה וכל שנה המשקל עלה ועלה בקצת, זה התבטא גם בכולסטרול ושומנים בדם והבנתי שאני לא יכולה להמשיך עם החגיגות.

מהי ההיסטוריה התזונתית שלך? האם היו ניסיונות הרזייה אשר צלחו ? שיטות אימון שהתנסת בהם? 

פניתי לראשונה לדיאטן באופן פרטי אשר כלל מפגש אחת לשבועיים ובו נתן לי תפריט מותאם אישית. בתקופה זו שנמשכה בערך 5 חודשים לא ירדתי גרם ולא היה מעקב יומי ולכן גם היה קשה לי להצמד לתפריט. אחר כך ניסיתי מאמנת כושר אישית בחדר כושר במשך 6 חודשים וגם זה לא הניב תוצאות. בהמשך נרשמתי לפילאטיס מכשירים לשנתיים ושוב ללא שינוי. מיואשת מאוד עקבתי בפייסבוק אחרי כמה אנשי מקצוע ואורית נראתה לי הכי רצינית וממוקדת במטרה - די הימרתי שהתחלתי כי לא קיבלתי המלצות לפני כן אבל משהו בך משך אותי להתחיל בתהליך ואין מאושרת ממני על כך.

מה או מי היווה עבורך את המוטיבציה הגדולה ביותר להתחיל את התוכנית?

אני החלטתי ורציתי, כמו כן  בפייסבוק של 4elements4life ראיתי תצלומים של לפני ואחרי של לקוחה וממש התלהבתי מהתוצאה.

התוצאות שהשגת בתקופה כה קצרה הן מדהימות. הרבה אנשים נאבקים עם המטרות שלהם לשינויים גופניים, מה גרם לך להמשיך ולהתמיד בתוכנית? 

התמדה בתוכנית נובעת מהמעקב הצמוד והיומיומי של אורית תזונאית הספורט - היא משהו אחר.

כמה פעמים/שעות את מתאמנת בשבוע ? 

3 פעמים בשבוע אימון כוח של חצי שעה. אין מה להשוות בכלל בעבר הייתי נקרעת באימונים ספיניניג פילאטיס ואימוני כושר עם מאמנת. היום בנוחות ביתי, בזמן שלי ובמקביל משמשת דוגמא לילדיי.

האם התוכנית תזונה הייתה קלה ליישום ומה השתנה ביחס לאיך שאכלת לפני?האם השתמשת באיזשהם תוספי מזון? 

תפריט תזונה לחיטוב היה קל ליישום כי הגעתי להבנה שאי אפשר להמשיך עם הכמויות של האוכל וגם לרזות - יש משוואה מסוימת שרק בעזרתה ניתן באמת לרדת במשקל בצורה מבוקרת לגוף ואת זה אורית בנתה לי לפי מה שאני אוכלת ואוהבת. מסתבר שכן אפשר להנות מיין ועוגה ועדיין לעבור חיטוב אך כן צריך לדעת מה הכמות הנכונה על מנת שהתהליך לא יפגע. לא השתמשתי באף תוסף מזון.

איזה עוד אספקטים בחייך את מרגישה שהשתנו במהלך התהליך של תוכנית התזונה והאימונים החדשה שלך?

אני מרגישה יותר טוב אחרי ארוחה - תמיד הייתי מרגישה כבדה ומפוצצת וזה התבטא בכאבי בטן והרגשה נוראית. הרגשה כללית מעולה של קלילות ושהבגדים נראים טוב עלייך ובייחוד בגד ים שאותו לא לבשתי כבר שנים ומרוצה מאוד כל יום שמסתכלת בראי.

לאן תמשיכי מכאן? השמיים הם הגבול - תמיד אפשר לשאוף ליותר מבחינת עיצוב הגוף. לאורית יש את היכולת להסתכל עלייך ולהגיד מה בדיוק את צריכה או לא צריכה על מנת להגיע לפרופרציות גופניות מושלמות. היא מספקת מסגרת פיטנס שלמה ויכולה להביא אותך לשיא גופני לכל אירוע. אני אוהבת את האימונים, המסגרת נוחה ואני נהנית ממנה והיעד הבא שלי הוא לבוא בגרסה עוד יותר טובה של עצמי!!!

בנימה אישית: טלי התוצאות שהשגת הן נדירות. תודה רבה לך שחלקת את המסע שלך עם קוראינו ועוקבינו. כתזונאית הספורט שלך אני חייבת להגיד שאם אין פרטנר למסע הזה כל המקצועיות שלי לא שווה דבר. את הפרטנרית המושלמת שיודעת מה היא רוצה, כובשת את זה והדוגמא כיצד התוכנית של 4elements4life - לחצו לראות עוד תוצאות  יכולה לעבוד עבור כל אחד שרציני ורוצה לשנות את גופו וחייו.
טלי מדגמנת פיטנס ל-4elements4life

מאמרים

כל אחת מדהימה יותר מהשנייה
פרויקט פיטנס פוגש באופנה
אני גאה להציג את התוצאה הסופית של פרויקט הצילומים הייחודי בשם ”פיטנס פוגש באופנה”. חברת 4elements4life בניהולה של תזונאית הספורט אורית צייטלין הייתה אחראית על ההכנה הגופנית של הבנות לצילומים וצוותה המדהים של הצלמת מרינה מושקוביץ תיעד את היופי הגופני והפנימי של כל אחת ואחת מהן. אז משאל לימין תכירו אותן :
קראו עוד
החיטוב המושלם של דיאנה
החיטוב המושלם של דיאנה
בחודש אוקטובר 2014 דיאנה פנתה אליי במטרה להתחיל תוכנית חיטוב ועיצוב הגוף. תוך 5 חודשים בלבד היא רזתה כ-11 ק”ג וירדה כ-10% ממסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית תוך שילוב של חיי משפחה ועבודה במשרה מלאה.המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד
נעמה כובשת את חופי ישראל
פרויקט חיטוב הקיץ של נעמה
בחודש פברואר 2015 נעמה פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב ועיצוב הגוף. תוך 4 חודשים וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-10 ק”ג -% 8 ממסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה תוך כדי שילוב עבודה וקריירה שלא הקלו עליה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד
שהכח יהיה איתך
שהכח יהיה איתך-לכל מי שחפץ בשינוי גופני בשנת 2016
לא מעט אנשים בתחילת כל שנה אזרחית מציבים לעצמם מטרות, ביניהן גם הרצון לשנות את גופם ולשפר את בריאותם. יהיו כאלה שיסיימו את שנת 2016 עם כמה שינויים חיצוניים כמו תסרוקת חדשה, קמט אחד פחות או עם גרדרובה הרבה יותר מגוונת. אך כן, הרוב גם בסוף שנה זו ישארו גופנית בדיוק איך שהתחילו ואפילו מעט יותר כבדים, אלא אם כן ישנו את הדבר החשוב ביותר הנדרש על מנת להשיג כל מטרה בחיים וזה את הגישה.
קראו עוד