4elements4life logo

איך לעצבן את אורית צייטלין תזונאית הספורט?

אורית צייטלין תזונאית ספורט

אם רוצים לעצבן תזונאית ספורט

אלה 10 הדברים שתגידו לה

1. את מרימה משקולות? אני בתור אישה אף פעם לא אעשה את זה, יהיו לי שרירים.

המיתוס הכי נפוץ בעולם הפיטנס. שאיפה של הרבה נשים וגברים לשנות הרכב גופני ליותר מסת שריר ופחות מסת שומן, הלוואי וזה היה כל כך פשוט וקורה תוך ימים, זה לא. לפירוט מה באמת יתנו לך אימוני כוח ואיך להתחיל אני הייתי מתחילה לדפדף אחורה לאימון כושר בבית.

2. אם לא הייתי אוכלת חצי שנה, גם הייתי נראית כמוך.

לצערי כשמישהו לא אוכל מספיק או רעב רואים את זה. מסת שריר היא פעילה מטבולית , כלומר צריכה אנרגיה על מנת להתקיים. אם לא הייתי אוכלת/ מרעיבה את עצמי הייתי עור, עצמות , מסת שומן מינימלית וללא מסת שריר. תאמינו לי אני אוכלת מצוין.

3. מה את חיה במכון כושר?

לכולנו יש אותם 24 שעות. אני מקדישה לפחות שעה ביום לפעילות גופנית מכל סוג , 23 שעות אחרות לפרנסה, בית והתמודדות עם החיים. די עם התירוצים!!!

4. תגידי, מה לקחת כדי להיות באחוזי שומן הללו?

אני קמה בבוקר לוקחת כוס מלאה בשורפי שומן ואת מנת הסטרואידים הראשונה, כותבת כמה תפריטי תזונה לחיטוב ותוכניות אימונים, מייעצת ללקוחות, חוזרת הביתה ולוקחת את המנה השנייה... וכך כל יום - כל היום חיה עליהם ומבסוטה.

5. מה בעלך חושב על איך שאת נראית?

מצחיק שזו שאלה שרוב הנשים שואלות אותי ולא הגברים. בעלי מסתכל במראה וטוב לו, אני מסתכלת במראה וטוב לי. טוב לי אז טוב לו, מהות חיי הנישואים לדעתי.

6. עם כל השרירים האלה, את בסוף תיראי כמו גבר ואל תתנפחי יותר מדי טוב?

סליחה שאני באמת בעלת יותר מסת שריר מ-60% מהגברים, בהסתמך על איך שאני נראית עם מסת השריר ה''גדולה שלי'', הגברים הם אלה שבבעיה. בנוסף תודה על האישור וההמלצה לאיזה מידה להתנפח, הייתי צריכה את זה.

7. לא כל הנשים ירצו להיראות כמוך.

כל לקוח הוא ייחודי בין אם זה גבר או אישה, ובעל מטרה שונה. אני מתאימה את השירותים שלי לרצון הלקוחות ולא הלקוחות מתאימים את המטרות שלהם אליי. אין תפריט תזונה לחיטוב או תוכנית אימונים שמתאימה לכולם הסוד הוא בהתאמה אישית לכל אחד ואחד.  

8. איך אני יכולה להיפטר מהשומן בצדדים, מתחת לידיים, בבטן? איזה תרגיל לעשות?

אין, לא ניתן ולא תהיה הורדת שומן נקודתית גם אם נרקוד בגשם או נקריב קורבן כלשהו. 

9. תעצרי , אולי תראי לי את השישייה?

 אל תדאגו השישייה המפורסמת חיה וקיימת, עם פוטושופ ובלי פוטושופ. לא פיט לצילומים אלא פיט כל השנה. אחוזי השומן משתנים מתקופה לתקופה וכשיותר נמוכים, רואים אותם יותר. מזלי שיש לי עוד דברים להציע ולא רק שישייה.

10. אבל לא נמאס לך לשמור ולהתאמן, מתי את באמת נהנת?

אז נכון, יש מחיר לאורח החיים הזה אבל שוב אני נהנית להיראות ולהרגיש איך שאני רוצה, אלו הם חיי וזה מה שחשוב. אני מאחלת לכלל אישה וגבר בעולם להרגיש טוב עם עצמם כי בזה הכל מסתכם.

 

נ.ב שמחה מאוד שלא רק אני חושבת ככה , אלא גם מעל 100 הצלחות מדהימות שנעזרו בשירותיי > לצפייה בתוצאות 

מגוון תוכניות אימונים נוספות

הסודות של אימוני כוח - אורית צייטלין תזונאית ספורט
הסודות של אימוני הכוח - מה תרוויחי מזה?
בנוסף להיותי תזונאית ספורט אני גם כותבת תוכניות אימונים בהתאמה אישית לכל אחת ומטרתה: עיצוב ובניית גוף רצוי, אימון לתקופת חיטוב או אימון להעלאת מסת שריר. האוכלוסייה שאני עובדת אתה מגוונת, ניסיתי להכליל או למצוא מכנה משותף בין לקוחותיי אך ללא הצלחה. הדבר היחיד שמצאתי הוא שהרבה מהנשים יעשו הכל בכדי לא להתחיל בשגרת אימוני כוח.
קראו עוד
אימון כושר בבית - המדריך המקוצר
אימון כושר בבית - המדריך המקוצר
אם את יודעת שלא תתמידי, רוצה להתאמן בשקט שלך, לא רוצה להתחייב ואין לך כמה שעות ביום מספר ימים בשבוע לעזוב את עיסוקייך האחרים. כל אלה הן סיבות מצוינות להתחיל ולהתמיד בשגרת אימוני כושר בבית. את כבר מתיישבת וקמה, מרימה ומקפצת אחרי ילדייך - תראי את כבר מתאמנת ולא מודעת לזה! שלא נדבר על זה שאת לא תלויה באף אחד ומתאמנת מתי שבא לך!
קראו עוד
הדברים שאת חייבת לדעת לפני את שנכנסת למכון כושר
מכון כושר תתכונן באתי לבנות גוף - חלק א
את נכנסת למקום סגור, מלא בברזלים, בו גברים צועקים ומזיעים וברקע מוסיקה שחד משמעית יכולה לגרום לאיבוד השמיעה, כן זה מכון כושר שבו את אמורה להתאמן בתקופה הקרובה ועוד להנות מזה. תתפלאי, עוד נרשמת מרצון ושילמת על זה כסף. על מנת להקטין את השוק הראשוני ולמנוע את עזיבתך אחרי אימון אחד, ריכזתי עבורך את 4 הדברים שאת חייבת לדעת לפני את שנכנסת למכון כושר.
קראו עוד
איך נשיג תוצאות במכון הכושר?
מכון כושר תתכונן באתי לבנות גוף - חלק ב
טוב השוק הראשוני שלך עבר והינך עם הרבה יותר ביטחון עצמי מאשר בהתחלה. ואם קראת את חלק א את כבר לגמרי חלק ממכון הכושר, ואולי אפילו מתחילה קצת להנות? טוב בסדר אני לא אגזים אבל נסבל לא ?! אני מאמינה שידע זה כוח וחשוב לי שתדעי לאיזו מטרה הגעת לשם, תביני איזו תוכנית אימונים תקבלי ממאמן הכושר ותוכלי לנטר את ההתקדמות שלך לעבר השגת התוצאות שאת רוצה.
קראו עוד
לבלבל את השרירים או לבלבל את הארנק?
לבלבל את השרירים או לבלבל את הארנק? האמת על INSANITY ועוד
על פי אלברט איינשטין ההגדרה של שיגעון היא לעשות את אותו הדבר יום אחר יום ולצפות לתוצאות שונות. על פי 4elements4life ההגדרה של שיגעון הוא לשנות את מה שעובד, תמיד עבד וממשיך להביא לתוצאות. מכיון שישנם אין סוף מוצרי פיטנס אי שם בחוץ על מנת לעזור לכם להפוך ליותר "בריאים", רזים וחטובים תוך 15 דקות ביום, אני אשמח להביע את דעתי ולציין את האמת.
קראו עוד
תוכנית אימונים לחיטוב הגוף
המיתוס של תוכנית אימונים לחיטוב הגוף
נשים לגמרי שונות אך דומות בכך שרובנו רוצות גוף מוצק, חזק וסקסי! בתחום זה החשיבה הרווחת של רוב הנשים היא שאם מראה הגוף הרצוי הוא דקיק, עדין ועם שרירים ארוכים ומעוצבים יש לפנות ליוגה, פילאטיס, שיעורי אירובי מחטבים או לעבוד במכון הכושר על פי תוכנית אימונים לחיטוב הגוף המסורתית המיועדת לנשים. כלומר עם משקוליות ממש קטנות ובטווח חזרות גבוה לא?
קראו עוד
תוכנית אימונים להיריון
9 חודשים, 9 קבוצות שרירים ותוכנית אימונים אחת להיריון שלך
במהלך כל 40 שבועות ההיריון שלי התאמנתי . חוויתי אין סוף מבטים והמלצות לגבי נושא האימונים בתקופה זו מכל מי שמצא לנכון להיכנס לתפקיד הרופא האישי שלי או זה שמכיר את גופי ומה שגדל בו יותר טוב ממני. בחרתי לא להתייחס, להמשיך להתנהל כמו מי שמעוניינת בהשגת מטרה עיקרית בתקופה זו והיא לנהל היריון בריא ותקין מבחינת כל המדדים לעובר והאם...
קראו עוד
כיצד אלכוהול פוגע באימון הגופני שלכם
כיצד אלכוהול פוגע באימון הגופני שלכם?
לצריכת אלכוהול מוגברת השלכות גופניות שליליות על הכושר הגופני. מתאמנים רבים לא תמיד מודעים להשפעת האלכוהול על מסת השריר ומטרותיהם. סקירה מדעית חדשה הכללה 106 מחקרים מפרטת ומלמדת על האופן ובאיזו כמות אלכוהול משפיע על תהליכים הורמונלים שבונים את מסת השריר, גם אם הצריכה היא חד-פעמית. הכתבה פורסמה בעיתון ''הארץ'' ונכתבה ע''י אורית צ.
קראו עוד
שומרים על מסת שריר
כיצד שומרים על הכוח ומסת שריר בכל תקופה אך לא בכל מחיר
החשש הגדול ביותר של כל ספורטאי הוא להיפצע. ולמרות זאת יש משהו יותר מפחיד וזה לשמוע מהרופא את המשפט ”נפצעת ועל מנת להחלים לא תוכל להתאמן במשך X זמן”. בתור תזונאית ספורט, מתאמנת שנים בעצמי והכי חשוב אישה מיידית עולות במוחי ארבע שאלות שונות (אף אחת מהן לצערי לא קשורה לכך שנפצעתי, ומתן זמן ותנאים לתהליך ההחלמה והשיקום).
קראו עוד
איזה אימון גופני מסייע לתאי גזע להגדיל את מסת השריר
איזה אימון גופני מסייע לתאי גזע להגדיל את מסת השריר?
ידוע כי האימון האפקטיבי ביותר להגדלת כוח השריר ומסתו הוא אימון כוח. מדובר באימון שבו שריר יחיד או קבוצת שרירים פועלים נגד התנגדות (כוח) חיצונית. מה שפחות ידוע הוא תרומתם של תאי הגזע בגוף, תאים בעלי פוטנציאל אדיר להתפתח למגוון סוגי תאים עם תפקיד מוגדר בגוף מגיל צעיר ועד בגרות, להגדלת מסת השריר בעקבות אימון זה. הכתבה פורסמה בעיתון ''הארץ'' ונכתבה ע''י אורית צ.
קראו עוד
יותר עזרה ממך, יותר זמן עבורה
רוצה אישה כמו שהיא הייתה
בוקר, שיחת לקוח ראשונה: ''אפשר לקחת את שירותייך על מנת לעזור לאישתי ולשכנע אותה להזיז את עצמה? כי אני לא מצליח. כל מה שאני אומר זה לא בסדר, אני כבר מפחד לפתוח את הפה. ומה סה''כ ביקשתי? שהיא תחזור להתאמן, לא מזהה אותה כבר. אני אוהב אותה תמיד אך רוצה שהיא תחזור להראות ולהרגיש כמו שהתחתנתי איתה, לפני עשר שנים.'' הרצון שלך מובן, אך אני מאוד מבינה את התגובה של אישתך...
קראו עוד
הגוף שלך הוא הקנבס שלי
קראו עוד