4elements4life logo

שהכח יהיה איתך-לכל מי שחפץ בשינוי גופני בשנת 2016

שהכח יהיה איתך

שהכח יהיה איתך - לתוצאות שלך בשנת 2016

“הכל מתחיל ונגמר בגישה” – הוא לא רק סלוגן או עצה ממני, זו שעזרה לעשרות אנשים לעבור שינוי גופני, אלא זה האלמנט העיקרי אשר רבים מתעלמים ממנו או לא מודעים אליו מלכתחילה. בגיל 33 יצא לי לראות לראשונה את הסרט ”מלחמת הכוכבים – הכוח מתעורר”. דיפדפתי אחורה בסרטים הקודמים ולהפתעתי מצאתי בסאגה זו בדיוק את מה שחיפשתי לפתוח בו את שנת 2016 :

שמונה ציטוטים משני גישה, מחדדי מטרות ומצפן לכל הגשמת משאלה ולא רק בתחום לשינוי גופני באדיבות כוכבי הסרט ''מלחמת הכוכבים''.

 


1.Your focus determines your reality.” – Qui.Gon.Jinn''

שנה הבאה ארזה, אתחיל להתאמן ואתאפס על עניין התזונה הן מטרות גרועות. הפוקוס ישתפר אם תגדירו: עד 1 לפברואר 2016 אוריד 2 ק”ג ואעשה א’, ב’, ג’ על מנת להגיע לשם. מה שעוזר לי תמיד הוא שאני יודעת תמיד לאיזה כיון אני הולכת. אני מגדירה לעצמי מטרה, תאריך, דרך פעולה ובנחישות צועדת קדימה. ככל שהמטרה שלכם תהיה יותר ברורה וממוקדת, אתם תהיו יותר מפוקסים בלהשיגה.

2.Do. Or do not. There is no try.” – Yoda''

הססנות משתקת וחוסר החלטיות מעכבת. שנה חדשה היא בדיוק הזמן , כמו כל יום אחר, להחליט ללכת על כל הקופה ואת הנסיונות להשאיר בעבר. קבלו החלטה על נקיטת פעולה, עשייה והתמדה ותעמדו מאחוריה לא רק ל-36 ימים, אלא לכל ה-365.

3.In my experience, there is no such thing as luck.” – Obi.W.K''

אז גם על פי הניסיון שלי מי שמחכה לנס או שהמזל יפתח לו דלת – יכול להמשיך לחכות. הדברים הטובים ביותר קוראים לאותם האנשים שמקדימים את המזל ומגיעים ראשונים לאירוע ולא לאלו שמחכים שיבואו לקחת אותם. המילה מזל מסמלת עבורי להגיע למקום הנכון, בזמן הנכון ובעיקר עם הגישה הנכונה לעשות את מה שנדרש ומעבר.

4.Never tell me the odds.”– Han Sol''

אנשים תמיד מעדיפים להדגיש את סיכויי הכישלון הגבוהים ולא את אחוזי ההצלחה. אני יודעת שכישלון יושג כאשר יהיה חיבור של  אפס רצון, אפס עשייה ואפס התמדה. הצלחה היא סה”כ ענין של אופי ופחות מתמטיקה של כיתה ג’.

5.“I find your lack of faith disturbing.” – Darth Vader''

דארט ויידר היה די תקיף, אך ניסח את זה מצוין. גם אצלנו השנה כמו כל שנה חדשה תהיה מלאה לא רק בדברים טובים והגשמת מטרות, אלא גם באותם מפקפקים, שחצנים ויודעים יותר טוב מה צריך לעשות. בדיוק כאן המבחן האמיתי – עד כמה אתם מאמינים בעצמכם.

6.Your eyes can deceive you. Don’t trust them.” – Obi.W.K''

מאוד קל למכור גימיקים, לשקר על קלות הדרך ולייפות את המציאות. במיוחד אם הדבר נחשק בעיני הרבה אנשים. החיים לימדו אותי להשתמש בחוש ההגיון במקביל לחוש הראייה ומה שנראה לא הגיוני כנראה לא זהב הוא.

7.I know how to run without you holding my hand’’- Rey''

אם יש דמות שיכולתי להזדהות איתה בסרט ” הכוח מתעורר” ולהגיד בלב שלם שעוד נשים ירצו להיות כמוה בחיים האמיתיים זו היא ריי. חופשיה, עצמאית, עקשנית ונותנת דוגמא אישית לכיצד להתקדם , להעיז ולנצח בכוחות עצמך גם בשנת 2016.   

8.Rey, May The Force Be With You.” – Leia''

המשפט המפורסם ביותר של ”מלחמת הכוכבים ” והפעם נאמר ע”י הנסיכה ליאה לריי כאשר זו יוצאת בסוף הסרט למסע למצוא את לוק. אותו כוח שליאה איחלה לריי, אותו כוח שריי נולדה עימו, אותו כוח מנטלי או פיזי שאנו כנראה מגלים אותו רק כאשר באמת זקוקים לו – שיהיה עם כולנו בשנת 2016,  במהלך הגשמת כל אשר תרצו.

 

 

מאמרים

כל אחת מדהימה יותר מהשנייה
פרויקט פיטנס פוגש באופנה
אני גאה להציג את התוצאה הסופית של פרויקט הצילומים הייחודי בשם ”פיטנס פוגש באופנה”. חברת 4elements4life בניהולה של תזונאית הספורט אורית צייטלין הייתה אחראית על ההכנה הגופנית של הבנות לצילומים וצוותה המדהים של הצלמת מרינה מושקוביץ תיעד את היופי הגופני והפנימי של כל אחת ואחת מהן. אז משאל לימין תכירו אותן :
קראו עוד
החיטוב המושלם של דיאנה
החיטוב המושלם של דיאנה
בחודש אוקטובר 2014 דיאנה פנתה אליי במטרה להתחיל תוכנית חיטוב ועיצוב הגוף. תוך 5 חודשים בלבד היא רזתה כ-11 ק”ג וירדה כ-10% ממסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית תוך שילוב של חיי משפחה ועבודה במשרה מלאה.המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד
נעמה כובשת את חופי ישראל
פרויקט חיטוב הקיץ של נעמה
בחודש פברואר 2015 נעמה פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב ועיצוב הגוף. תוך 4 חודשים וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-10 ק”ג -% 8 ממסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה תוך כדי שילוב עבודה וקריירה שלא הקלו עליה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד
טלי רבי החליטה שהיא רוצה את זה
החיטוב המדהים של טלי
בחודש אוגוסט 2014 טלי פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב. תוך 4 חודשים בלבד וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-5 ק''ג ( משקל לפני 53 ק''ג אחרי 48 ) ו -7% במסת שומן.היא התחייבה באופן מלא לתוכנית תוך שילוב של חיי משפחה ועבודה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.
קראו עוד