4elements4life logo

תוכניות תזונה

תכנית תזונה חייבת להיות מותאמת אישית רק עבורך!

יש המון עצות אי שם בחוץ בכל מה שקשור לתזונה ודיאטה וזו בדיוק הבעיה. לרוב הדעות לא מבוססות מדעית ודי גנריות כמו לחייב אותך לאכול 6 ארוחות ביום, לאכול תמיד ארוחת בוקר, לא לאכול אחרי שעה מסוימת, להוריד את הפחמימות ועוד ...

זה לא עוזר לאף אחד ובמיוחד לא לך אם את רוצה תוצאות כמו של הנשים כאן.

תזונת ספורט נוקטת בגישה מדעית יותר, גישה שכל אדם יכול ליישם:

תפריט תזונה המבוסס על עקרונות מדעיים ובהתאמה אישית לצרכייך, מטרותייך ואורח חייך ייתן לך את המענה ויוביל לתוצאות שאת רוצה.

להלן העקרונות המקצועיים שלי אשר אני מיישמת בבניה של כל תפריט תזונה עבור כל מי שרוצה בשינוי גופני:

  1. התפריט מבוסס על גיוון מזונות בדגש על קבלת כל אבות המזון, ויטמינים ומינרלים אשר כל אחת מאיתנו חייבת.
  2. 80% מהמזון בתכנית מטרתו להזין את גופך ו-20% את נפשך.
  3. אני תמיד מתחשבת בכמויות בגלל שזהו הגורם הקריטי ביותר להצלחה.
  4. הגישה המקצועית שלי היא פשוטה ואפילו ניתנת ליישום על ילדייך, על מנת שתדעי איך להקנות להם את ההרגלים הבריאים כבר בגיל צעיר.

המאמרים שתמצאי למטה מדברים על תזונה. אך מזווית קצת אחרת...

תהני, אורית צייטלין

תזונאית ספורט

 

מגוון תפריטי תזונה

איך לרדת במשקל עשרת הדיברות

איך לרדת במשקל - 10 הדיברות לשנת 2018

בכל שנה אנחנו רוצים לנקוט בצעדים אשר יביאו לשינוי בכל תחום . גם בתחום הגוף והבריאות חייב להיות רצון אך זה לא מספיק. יש לא רק להחליט אלא גם ליישם ועדיף לקבל השראה מעשרת הדיברות המוכרות לנו היטב.
קראו עוד
מותק הכנתי לך קרואסונים

מותק הכנתי לך קרואסונים

על פי מומחי הבריאות למיניהם מזון לא בטוח לאכילה. עיבדו, נגעו, הרסו אותו ולא נשאר דבר הראוי לצריכה. אין דעה זהה אך באופן כללי אתם יכולים להיות בטוחים ששום דבר לא צריך להיות בתוך הצלחת שלכם בארוחת הערב, הרי לכל דבר היום יש הוכחה מדעית!
קראו עוד
הסודותיה של תזונאית ספורט

14 הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך ואחרי היריון

אומרים שהזמן טס כשנהנים , אז כנראה זה נכון כי כבר עבר חצי ואנחנו בשבוע ה-21 להריון! לציון נק' זו החלטתי לגלות מנסיוני המקצועי, האישי ובמיוחד עבור את הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך היריון או אחרי לידה.
קראו עוד
תפריט ניקוי רעלים

היתרונות והחסרונות של תפריט לניקוי רעלים

''אני אנסה כמה זמן לנקות את גופי, כלומר אוכל על פי תפריט לניקוי רעלים? מבטיחים התחדשות תאים, פינוי חומרי פסולת אשר נאגרים בגוף וחידוש רמות אנרגיה. כל הכוכבות עושות את זה לגראמי, נו מה את אומרת?''
קראו עוד
שמירה על המשקל גם לאחר החופשה

10 החוקים לאיך להישאר רזים ויפים גם לאחר החופשה!

כל איש מקצוע שיגיד לכם לבחור באופציות היותר בריאות כמו ביום יום ולהתאמן כאילו אין מחר גם בחו''ל, רוב הסיכויים שיש להצמיד אליו מלצמה נסתרת על מנת לבדוק כיצד הוא מתנהל בחו''ל... כי אני מבטיחה שהוא כנראה מתנהל אחרת.
קראו עוד
תפריט תזונה לחיטוב, תזונאית ספורט

עם תפריט תזונה לחיטוב ועדין לא מתחטבת?

את אוכלת בריא ונכון, מתאמנת ומשקיעה כל השבוע ועדיין כלום! לשאלתך למה את עדיין לא איפה שרוצה להיות, אני נותנת 4 סיבות מדויקות ואמתיות למה את לא מצליחה להשיג את התוצאות שאת כל כך רוצה.
קראו עוד
היווצרות צלוליטיס

צלוליטיס וגוף חטוב - יש חיה כזו?

''יום יום אני מסתכלת על הירך הימנית ומשווה לשמאלית. אני סופרת, מודדת ומחשבת את הגודל של גומות הצלוליטיס שיש לי על הירכיים. רק מדמיינת כיצד אני מעלימה את זה. לא רוצה שיחשבו שאני עצלנית, שמנה, אוכלת זבל, לא מתאמנת.''
קראו עוד
בספורט לתזונה יש חשיבות עליונה

דיאטה זו לא את זאת אני, גמרנו!

הטלפון מצלצל ובו קול רוטט, ואז עולה השאלה "היי אורית, את תתני לי דיאטה נכון?" זו השאלה הנפוצה ביותר שאני מקבלת כתזונאית ספורט והדבר הראשון שאני עושה זה מרגיעה. למה אני מרגיעה? אני לא מחלקת דיאטות בין אם היא תרצה או לא!
קראו עוד
דוגמנית פיטנס

דוגמנית פיטנס או מתחרה על הבמה - האמת על התזונה בהכנה

שאלה מאוד נפוצה שאני נשאלת היא למה אני לא מתחרה בתחרויות לפיתוח גוף? תמיד שמחה לענות ואולי לעזור לכמה נשים שאולי מתלבטות באיך ואיפה לחגוג את הגוף הספורטיבי שלהן.
קראו עוד
ובסוף הערב הכל רק מתחיל

בית הדין לחיטוב והמואשמים הם: ספה, טלויזיה והאוכל

אצל רובנו ישנו טקס המתרחש בערך שעה לאחר ארוחת הערב. סיימנו לאכול, קמנו מהשולחן ולאט לאט הטוסיק עובר לספה, מול המסך, ועם רק עוד משהו קטן. ומפה לשם המשהו קטן כבר לא כזה קטן.
קראו עוד
יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה וזה מה שעושה אותי אישה

יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה מהלידות וזה מה שעושה אותי אישה

היא הכריזה בשיא הביטחון. אך תתפלאי אני רוצה יותר ולא פחות, ושמעתי אורית שאת יודעת היטב לעשות את זה - לעצב, לחטב ולחזק את הגוף שלי”. עיניי נפתחו בתדהמה. מאיפה היא הגיעה? כמה כוח, כמה עוצמה וכל זה בחבילה כה עדינה. אישה שסוף סוף רוצה יותר ולא פחות.
קראו עוד
אם תדעי מה הכנסת לעגלה - הדרך לתוצאה שלך תהיה הרבה יותר מהירה

אם תדעי מה הכנסת לעגלה - הדרך לתוצאות שלך תהיה הרבה יותר מהירה

בכל פעם שאני הולכת לקניות עולות בראשי שתי שאלות: 1. למה תמיד ההרגשה שמישהו מאוד חכם מנסה להאריך את חווית הקנייה שלי ? 2. לא הייתן רוצות לדעת מה משמעות והאם יש אמת בכל הסיסמאות היפות על הקופסאות?
קראו עוד
משאלתה היחידה של כל אמא רעבה

משאלתה היחידה של כל אמא רעבה

בגיל 18 או כשהיית רווקה היית יכולה לעשות את זה מתי שרוצה, איך שרוצה ואיפה שרוצה, אך בגיל 35 ועם משפחה את צריכה לחשבן, לדאוג ולהתרגש מה תחשוב עלייך סביבתך הקרובה. הרצון מובן, אך עדיין זה לא פשוט ומה רק ביקשת?
קראו עוד