4elements4life logo

איך לרדת במשקל - 10 הדיברות לשנת 2018

איך לרדת במשקל עשרת הדיברות

בכל שנה אנחנו רוצים לנקוט בצעדים אשר יביאו לשינוי בכל תחום. גם בתחום הגוף והבריאות חייב להיות רצון אך זה לא מספיק. יש לא רק להחליט אלא גם ליישם ועדיף לקבל השראה מעשרת הדיברות המוכרות לנו היטב.

 

 1. על אמונה - תמיד ובראשונה תאמיני בעצמך וביכולות שלך. גם בתחום הגוף תוצאות מתחילות רק מהראש.
 2. על עבודה - כמו כל דרך לכל מטרה גם הדרך להרזיה כרוכה בעבודה. הרצון לכאן ועכשיו חייב להיות משני, יותר חשוב שתלמדי כיצד לשמר את התוצאות שתגיעי אליהן.​
 3. אל תקשיבי למיתוסים, לדעות או קיצורי דרך - מה שעבד בשביל מישהו אחר לא בהכרח יעבוד בשבילך ולרוב תוצאה סופית של מציאת זהב - אנשים חופרים הרבה עפר כדי למצוא אותו.
 4. מדי זכרי לנוח, להתבונן, לחגוג את ההתקדמות ואם לא הולך אז אולי לתכנן את המסלול מחדש.
 5. על כבוד הדדי החלו קרבות, ונכבשו מדינות - בלעדיו אין לנו כלום. גם את גופך יש לכבד ואל תתפשרי על בריאותך בדרך לכל מטרה לשינוי גופני.
 6. על החיים - תמיד מזכירה לעצמי להעריך כל רגע - גם את הטוב וגם את הפחות טוב , כי הפחות זה שיעור ולהבא אדע טוב יותר - בעיקר בתחום התזונה והאימונים.
 7. לא תבגדי - במה שאת מאמינה ולא יכולה להתפשר.ירידה במשקל, חיטוב או הרזייה חייבים לעשות מהמניעים הנכונים ורק בשבילך.
 8. הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר- ממליצה להסתפק בירק שלך ולא להתגנב לגינה אחרת - תקף לכל תחום אך במיוחד בתחום המראה החיצוני.
 9. שקרים יש בשפע ותמיד מתגלים, האמת היקרה ותאמת אין לה מחיר. נותן שירות בתחום הזה שיבטיח לך תוצאות בזק או ימכור לך משהו שנראה ונשמע טוב מדי להיות אמיתי - זה לא, זה שקר.
 10. בכל תהליך בחיים אין תוצאה זהה וקצב ההגעה אליה הוא שונה. מכיון שאנחנו כבני אדם שונים ונקודת הפתיחה של כל אחד מאיתנו היא אחרת. במיוחד תהליך לשינוי גופני יתקדם בקצב זמן שונה ויסתיים בתוצאה שונה. לא כמו שלה ולא כמו של מישהי אחרת , אז אל תחמדי(: ותשאפי להיות מיוחדת!

אז לכל מי שמתכננת בשנת 2018 להגיע לשיא הגופני שלה ולהיות :

 • יותר חזקה
 • יותר מעוצבת
 • יותר מחוטבת
 • יותר בריאה
 • רזה יותר / עם אחוזי שומן נמוכים יותר
 • יותר מלאה אך במקומות הנכונים
 • עם ידיים מלאות ( אך מחוטבות ) - אחרי לידה
 • סופנית באירוע או לחופשה
 • עם הרגלי תזונה נכונים
 • האישה שאת רוצה וללמוד מה באמת כוחה של התמדה והקשר להצלחה - בכל תחום.

יודעת שהיתה צריכה להתחיל כבר אתמול! ליצירת קשר ובדיקת התאמה לחצי

 
 

מגוון תפריטי תזונה נוספים

מותק הכנתי לך קרואסונים
מותק הכנתי לך קרואסונים
על פי מומחי הבריאות למיניהם מזון לא בטוח לאכילה. עיבדו, נגעו, הרסו אותו ולא נשאר דבר הראוי לצריכה. אין דעה זהה אך באופן כללי אתם יכולים להיות בטוחים ששום דבר לא צריך להיות בתוך הצלחת שלכם בארוחת הערב, הרי לכל דבר היום יש הוכחה מדעית!
קראו עוד
הסודותיה של תזונאית ספורט
14 הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך ואחרי היריון
אומרים שהזמן טס כשנהנים , אז כנראה זה נכון כי כבר עבר חצי ואנחנו בשבוע ה-21 להריון! לציון נק' זו החלטתי לגלות מנסיוני המקצועי, האישי ובמיוחד עבור את הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך היריון או אחרי לידה.
קראו עוד
תפריט ניקוי רעלים
היתרונות והחסרונות של תפריט לניקוי רעלים
''אני אנסה כמה זמן לנקות את גופי, כלומר אוכל על פי תפריט לניקוי רעלים? מבטיחים התחדשות תאים, פינוי חומרי פסולת אשר נאגרים בגוף וחידוש רמות אנרגיה. כל הכוכבות עושות את זה לגראמי, נו מה את אומרת?''
קראו עוד
שמירה על המשקל גם לאחר החופשה
10 החוקים לאיך להישאר רזים ויפים גם לאחר החופשה!
כל איש מקצוע שיגיד לכם לבחור באופציות היותר בריאות כמו ביום יום ולהתאמן כאילו אין מחר גם בחו''ל, רוב הסיכויים שיש להצמיד אליו מלצמה נסתרת על מנת לבדוק כיצד הוא מתנהל בחו''ל... כי אני מבטיחה שהוא כנראה מתנהל אחרת.
קראו עוד
תפריט תזונה לחיטוב, תזונאית ספורט
עם תפריט תזונה לחיטוב ועדין לא מתחטבת?
את אוכלת בריא ונכון, מתאמנת ומשקיעה כל השבוע ועדיין כלום! לשאלתך למה את עדיין לא איפה שרוצה להיות, אני נותנת 4 סיבות מדויקות ואמתיות למה את לא מצליחה להשיג את התוצאות שאת כל כך רוצה.
קראו עוד
היווצרות צלוליטיס
צלוליטיס וגוף חטוב - יש חיה כזו?
''יום יום אני מסתכלת על הירך הימנית ומשווה לשמאלית. אני סופרת, מודדת ומחשבת את הגודל של גומות הצלוליטיס שיש לי על הירכיים. רק מדמיינת כיצד אני מעלימה את זה. לא רוצה שיחשבו שאני עצלנית, שמנה, אוכלת זבל, לא מתאמנת.''
קראו עוד
בספורט לתזונה יש חשיבות עליונה
דיאטה זו לא את זאת אני, גמרנו!
הטלפון מצלצל ובו קול רוטט, ואז עולה השאלה "היי אורית, את תתני לי דיאטה נכון?" זו השאלה הנפוצה ביותר שאני מקבלת כתזונאית ספורט והדבר הראשון שאני עושה זה מרגיעה. למה אני מרגיעה? אני לא מחלקת דיאטות בין אם היא תרצה או לא!
קראו עוד
דוגמנית פיטנס
דוגמנית פיטנס או מתחרה על הבמה - האמת על התזונה בהכנה
שאלה מאוד נפוצה שאני נשאלת היא למה אני לא מתחרה בתחרויות לפיתוח גוף? תמיד שמחה לענות ואולי לעזור לכמה נשים שאולי מתלבטות באיך ואיפה לחגוג את הגוף הספורטיבי שלהן.
קראו עוד
ובסוף הערב הכל רק מתחיל
בית הדין לחיטוב והמואשמים הם: ספה, טלויזיה והאוכל
אצל רובנו ישנו טקס המתרחש בערך שעה לאחר ארוחת הערב. סיימנו לאכול, קמנו מהשולחן ולאט לאט הטוסיק עובר לספה, מול המסך, ועם רק עוד משהו קטן. ומפה לשם המשהו קטן כבר לא כזה קטן.
קראו עוד
יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה וזה מה שעושה אותי אישה
יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה מהלידות וזה מה שעושה אותי אישה
היא הכריזה בשיא הביטחון. אך תתפלאי אני רוצה יותר ולא פחות, ושמעתי אורית שאת יודעת היטב לעשות את זה - לעצב, לחטב ולחזק את הגוף שלי”. עיניי נפתחו בתדהמה. מאיפה היא הגיעה? כמה כוח, כמה עוצמה וכל זה בחבילה כה עדינה. אישה שסוף סוף רוצה יותר ולא פחות.
קראו עוד
אם תדעי מה הכנסת לעגלה - הדרך לתוצאה שלך תהיה הרבה יותר מהירה
אם תדעי מה הכנסת לעגלה - הדרך לתוצאות שלך תהיה הרבה יותר מהירה
בכל פעם שאני הולכת לקניות עולות בראשי שתי שאלות: 1. למה תמיד ההרגשה שמישהו מאוד חכם מנסה להאריך את חווית הקנייה שלי ? 2. לא הייתן רוצות לדעת מה משמעות והאם יש אמת בכל הסיסמאות היפות על הקופסאות?
קראו עוד
משאלתה היחידה של כל אמא רעבה
משאלתה היחידה של כל אמא רעבה
בגיל 18 או כשהיית רווקה היית יכולה לעשות את זה מתי שרוצה, איך שרוצה ואיפה שרוצה, אך בגיל 35 ועם משפחה את צריכה לחשבן, לדאוג ולהתרגש מה תחשוב עלייך סביבתך הקרובה. הרצון מובן, אך עדיין זה לא פשוט ומה רק ביקשת?
קראו עוד