4elements4life logo

יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה מהלידות וזה מה שעושה אותי אישה

יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה וזה מה שעושה אותי אישה

יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה מהלידות וזה מה שעושה אותי אישה 

היא הכריזה בשיא הביטחון, ואמרה:

”יש לי טוסיק, ירכיים, סימני מתיחה מהלידות. זה מה שעושה אותי אישה והם לא ירדו אפילו בגרם. אך תתפלאי אני רוצה יותר ולא פחות, ושמעתי אורית שאת יודעת היטב לעשות את זה - לעצב,לחטב ולחזק את הגוף שלי”.

עיניי נפתחו בתדהמה. מאיפה היא הגיעה? כמה כוח, כמה עוצמה וכל זה בחבילה כה עדינה. אישה שסוף סוף רוצה יותר ולא פחות.

”אין לי שום בעיה עם אימוני כוח, זה מעצים אותי נפשית ומראה לי כל פעם מחדש למה אני מסוגלת. אני אוהבת להרגיש חזקה, ועוד יותר אוהבת את האתגר”. היא המשיכה לדבר ואני התנתקתי לרגע וחשבתי יכול להיות שהפעם זה יהיה יותר קל? לרוב ללקוחותיי הגברים הברזל הוא טבע שני. כאילו נולדו עם משקולות, אך עם הנשים זה הרבה יותר קשה. לגרום להן לקחת מוט ופלטות לידיהן אלה חבלי הלידה עצומים.​ ולגבי התזונה להעביר את הידע ואת היכולת לאכול בכמות שלך אך מהכל מודה לעיתים זה לא קל.

רוצה יותר ולא פחות!

כל תעשיית הפיטנס מבוססת על רצון לרזות ,להוריד,לחתוך,לרדת במשקל, לשאוב ולצמצם. בכותרת של כל מגזין לנשים מפורסמים כלים חדשים להורדת שומן נקודתית תוך כמה ימים כן ככה בהנפת מקל קסמים-ללא שינוי תזונתי, בלי לצאת מהבית ואפילו בלי רופא תוכלי לקבל את הגוף הרזה. תאמת כנראה אם לא היה איזה סלוגן הזוי המציע פיתרון בזק לשינוי גופני אף אחת לא הייתה קוראת באמת את מה שיש בפנים, כי תכנים אמיתיים ונותני השראה מזמן כבר לא קיימים.

לאחר כמה רגעים חזרתי לעצמי ושמעתי ממנה את המילים הבאות:

”אני רוצה לאתגר את עצמי ולראות למה הגוף שלי מסוגל. אני רוצה קימורים וקיעורים ולא מוכנה יותר לספור כמה קלוריות אשרוף באימון. אני אוהבת לאכול ולא מוכנה לרגע להרגיש אשמה ואשמח לדעת איך בדיוק עושים את זה. עושים מה שאלתי ? אוכלים ללא אשמה ? אה זה , פשוט אוכלים מהכל בכמות הנכונה. כשאין אסור אז הכל מותר, ואם את יודעת מה רוצה - יקירתי את אישה חופשיה . אכן ענתה אני יודעת בדיוק מי אני ומה אני רוצה ואוהבת את כל החבילה, אך רוצה יותר”.

אני מבטיחה, קימור הישבן רק יתעצב. קיעור המותן רק יתכנס. סימני המתיחה שבנך השאיר לך לא יעלמו אלא רק טיפה יתיישרו. מעבר לזה דבר לא ירד ורק יעלה, אך במקומות הנכונים עניתי בחיוך. שיחתנו הסתיימה, קמתי המשכתי לדרכי. פתאום עצרתי והבנתי שהיום כנראה פגשתי

במישהי נוספת שכבר הבינה מזמן שהגוף שלה הוא לא האויב ורק רוצה לחיות עימו בשלום ולא במלחמה. 

לסיפורי הצלחה ותוצאות של מעל 100 נשים -לחצי.

ואם גם את מרגישה ככה, אני הכתובת.

לקבלת פרטים ובדיקת התאמה לתוכנית , לחצי ( למתאימות אני חוזרת במייל עם הפרטים).

אורית צייטלין

תזונאית ספורט

 

מגוון תפריטי תזונה נוספים

איך לרדת במשקל עשרת הדיברות
איך לרדת במשקל - 10 הדיברות לשנת 2018
בכל שנה אנחנו רוצים לנקוט בצעדים אשר יביאו לשינוי בכל תחום . גם בתחום הגוף והבריאות חייב להיות רצון אך זה לא מספיק. יש לא רק להחליט אלא גם ליישם ועדיף לקבל השראה מעשרת הדיברות המוכרות לנו היטב.
קראו עוד
מותק הכנתי לך קרואסונים
מותק הכנתי לך קרואסונים
על פי מומחי הבריאות למיניהם מזון לא בטוח לאכילה. עיבדו, נגעו, הרסו אותו ולא נשאר דבר הראוי לצריכה. אין דעה זהה אך באופן כללי אתם יכולים להיות בטוחים ששום דבר לא צריך להיות בתוך הצלחת שלכם בארוחת הערב, הרי לכל דבר היום יש הוכחה מדעית!
קראו עוד
הסודותיה של תזונאית ספורט
14 הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך ואחרי היריון
אומרים שהזמן טס כשנהנים , אז כנראה זה נכון כי כבר עבר חצי ואנחנו בשבוע ה-21 להריון! לציון נק' זו החלטתי לגלות מנסיוני המקצועי, האישי ובמיוחד עבור את הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך היריון או אחרי לידה.
קראו עוד
תפריט ניקוי רעלים
היתרונות והחסרונות של תפריט לניקוי רעלים
''אני אנסה כמה זמן לנקות את גופי, כלומר אוכל על פי תפריט לניקוי רעלים? מבטיחים התחדשות תאים, פינוי חומרי פסולת אשר נאגרים בגוף וחידוש רמות אנרגיה. כל הכוכבות עושות את זה לגראמי, נו מה את אומרת?''
קראו עוד
שמירה על המשקל גם לאחר החופשה
10 החוקים לאיך להישאר רזים ויפים גם לאחר החופשה!
כל איש מקצוע שיגיד לכם לבחור באופציות היותר בריאות כמו ביום יום ולהתאמן כאילו אין מחר גם בחו''ל, רוב הסיכויים שיש להצמיד אליו מלצמה נסתרת על מנת לבדוק כיצד הוא מתנהל בחו''ל... כי אני מבטיחה שהוא כנראה מתנהל אחרת.
קראו עוד
תפריט תזונה לחיטוב, תזונאית ספורט
עם תפריט תזונה לחיטוב ועדין לא מתחטבת?
את אוכלת בריא ונכון, מתאמנת ומשקיעה כל השבוע ועדיין כלום! לשאלתך למה את עדיין לא איפה שרוצה להיות, אני נותנת 4 סיבות מדויקות ואמתיות למה את לא מצליחה להשיג את התוצאות שאת כל כך רוצה.
קראו עוד
היווצרות צלוליטיס
צלוליטיס וגוף חטוב - יש חיה כזו?
''יום יום אני מסתכלת על הירך הימנית ומשווה לשמאלית. אני סופרת, מודדת ומחשבת את הגודל של גומות הצלוליטיס שיש לי על הירכיים. רק מדמיינת כיצד אני מעלימה את זה. לא רוצה שיחשבו שאני עצלנית, שמנה, אוכלת זבל, לא מתאמנת.''
קראו עוד
בספורט לתזונה יש חשיבות עליונה
דיאטה זו לא את זאת אני, גמרנו!
הטלפון מצלצל ובו קול רוטט, ואז עולה השאלה "היי אורית, את תתני לי דיאטה נכון?" זו השאלה הנפוצה ביותר שאני מקבלת כתזונאית ספורט והדבר הראשון שאני עושה זה מרגיעה. למה אני מרגיעה? אני לא מחלקת דיאטות בין אם היא תרצה או לא!
קראו עוד
דוגמנית פיטנס
דוגמנית פיטנס או מתחרה על הבמה - האמת על התזונה בהכנה
שאלה מאוד נפוצה שאני נשאלת היא למה אני לא מתחרה בתחרויות לפיתוח גוף? תמיד שמחה לענות ואולי לעזור לכמה נשים שאולי מתלבטות באיך ואיפה לחגוג את הגוף הספורטיבי שלהן.
קראו עוד
ובסוף הערב הכל רק מתחיל
בית הדין לחיטוב והמואשמים הם: ספה, טלויזיה והאוכל
אצל רובנו ישנו טקס המתרחש בערך שעה לאחר ארוחת הערב. סיימנו לאכול, קמנו מהשולחן ולאט לאט הטוסיק עובר לספה, מול המסך, ועם רק עוד משהו קטן. ומפה לשם המשהו קטן כבר לא כזה קטן.
קראו עוד
אם תדעי מה הכנסת לעגלה - הדרך לתוצאה שלך תהיה הרבה יותר מהירה
אם תדעי מה הכנסת לעגלה - הדרך לתוצאות שלך תהיה הרבה יותר מהירה
בכל פעם שאני הולכת לקניות עולות בראשי שתי שאלות: 1. למה תמיד ההרגשה שמישהו מאוד חכם מנסה להאריך את חווית הקנייה שלי ? 2. לא הייתן רוצות לדעת מה משמעות והאם יש אמת בכל הסיסמאות היפות על הקופסאות?
קראו עוד
משאלתה היחידה של כל אמא רעבה
משאלתה היחידה של כל אמא רעבה
בגיל 18 או כשהיית רווקה היית יכולה לעשות את זה מתי שרוצה, איך שרוצה ואיפה שרוצה, אך בגיל 35 ועם משפחה את צריכה לחשבן, לדאוג ולהתרגש מה תחשוב עלייך סביבתך הקרובה. הרצון מובן, אך עדיין זה לא פשוט ומה רק ביקשת?
קראו עוד